چطور از غذا ساز بوش استفاده کنیم
آموختن طرز استفاده از غذاساز بوش به شما کمک می کند از این ابزار همه کاره

در آشپزخانه به منظور انجام کار های مختلفی به راحتی استفاده کنید. پیش از بحث در مورد طرز استفاده از غذاساز بوش لازم است اندکی به تفاوت دستگاه غذا ساز با یک مخلوط کن معمولی بپردازیم.

تفاوت غذا ساز و مخلوط کن در چیست ؟

تفاوت عمده ی مخلوط کن و غذا ساز در این است که مخلوط کن تنها می تواند غذا های دارای بافت نرم و یا حاوی درصد زیادی مایع را مخلوط کند. اما، غذا ساز این گونه نیست.

غذا ساز به راحتی می تواند یک سیب زمینی سفت را برای شما پوره کند و این کار را ابداً نمی توان از مخلوط کن انتظار داشت. البته به همین نسبت یک غذا ساز دارای تیغه ها و اجزاء مختلفی است که شستشو و تمیز کردن آن نسبت به مخلوط کن زمان و انرژی بیشتری نیاز دارد.

مشخصات غذا ساز بوش توسط سامانه خدمات ( امداد تعمیرات)  

پیش از آموزش طرز استفاده از غذاساز بوش  را بررسی می کنیم.

مواد غذایی به لطف وجود تیغه های دو لبه به خوبی خرد، مخلوط و پوره می شوند. تمام لوازم جانبی غذا ساز بوش در ظرف آن قابل جمع هستند و جا به جایی این غذا ساز به آسانی انجام می گیرد.غذا ساز بوش می تواند قهوه را آسیاب کند. بیش از ۵۰ کار مختلف از قبیل رنده کردن، برش دادن، آسیاب کردن، نگینی خرد کردن،مخلوط کردن و … از عهده ی این دستگاه برمی آید.تمام قطعات مربوط به غذا ساز بوش  به راحتی در ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند.موتور غذا ساز بوش توان ۸۰۰ وات دارد و با قدرت بالا و محدوده ی سرعت قابل تنظیم کار می کند.قادر به خرد کردن خوراکی های سفتی مانند یخ و درست کردن مخلوط های نرمی مانند خمیر و خامه فرم گرفته است.آیا هنوز به طور دقیق نمی دانید

که غذا ساز بوش چا کار هایی می تواند برای شما انجام دهد؟

پس باید به شما بگوییم که غذا ساز یک دستگاه همه کاره در آشپزخانه ی شما خواهد بود که در تمام شرایط به کمک شما می آید. غذا ساز می تواند یک چرخ گوشت کوچک برای شما به حساب بیاید و در کمترین زمان گوشت لازم برای درست کردن یک وعده غذا را برای شما چرخ کند. مواد کتلت و کوکو به راحتی در غذا ساز با هم مخلوط می شوند. مواد لازم برای تهیه سوپ را به راحتی می توانید در ان خرد کنید.حتی بستنی، لواشک و خمیر کیک را نیز می توانید با این

ابزار همه کاره تهیه کنید.

آدرس ارتباطی ما

آدرس : آبادان،کوی قدس ایستگاه ۶ راسته منازل شرکت روبه روی بازارچه

موبایل : 09304984654

شماره واتساپ : 09307327975

ایمیل  : info[at]emdadtamerat[dot]ir

تعمیرگاه لوازم خانگی امداد تعمیرات

امداد تعمیرات یک سامانه هوشمند در زمینه ارائه خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی در ابادان و خرمشهر می باشد. این سامانه با کادری مجرب و دوره دیده به صورت کاملاً اختصاصی فقط در زمینه ارائه خدمات هوشمند در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما عزیزان است.

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی خود در شهر های آبادان و خرمهشر نمایید. تا در سریع ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس بگیرند.