ایراد های جارو برقی بوش
آموزش تعمیر و نگهداری جارو برقی بوش گرد آوری شده توسط خدمات امداد تعمیرات اگر توانایی عیب یابی و تعمیرات جارو برقی بوش  خود را داشته باشید، به میزان زیادی در وقت و هزینه  خود صرفه جویی خواهید کرد. برای این کار باید در ابتدا اجزاء تشکیل دهنده وسیله را بشناسید و با طرز کار و ارتباط آن ها با یکدیگر امداد تعمیرات باشید.کاهش قدرت مکش جارو برقی یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با جارو برقی با آن مواجه شوید، کم شدن قدرت مکش آن است. اولین کاری که باید برای رفع این مشکل انجام دهید، این است که کیسه جارو برقی بوش  را تخلیه کنید و هر چند وقت یکبار آن را تعویض کرده یا بشویید. در صورتی که باز هم مشکل رفع نشد، فیلتر هوای دستگاه را تمیز کنید. این  فیلتر از جنس اسفنج یا پارچه است که به راحتی قابل تمیز شدن و یا تعویض است. برای خرید فیلتر هوای جارو برقی بوش   می توانید به فروشگاه  (امداد تعمیرات)  مراجعه کردهو بهصورت آنلاین این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت خرید کنید.در  اکثر مواقع، قدرت مکش جاروبرقی  به خاطر کثیف یا سوراخ بودن شیلنگ رابط است.اگر جارو برقی بدون اتصال شیلنگ،مکش بالاتری داشته باشد، باید آن را تمیز نمایید.کم بودن قدرت موتور  یا نیم سوز شدن آن هم یکی دیگر از دلایل کاهش قدرت مکش جارو برقی خواهد بود 

تولید صداهای ناهنجار از جارو برقی Bouch
در هر جارو برقی یک آرمیچر، تعدادی یاطاقان برای چرخش آن و پروانه مکش وجود دارد. شل شدن پیچ آرمیچر، باعث تکان خوردن پروانه خواهد شد و از طرفی یاتاقان ها را دچار ساییدگی خواهد کرد. به همین دلیل است که پس از چند دقیقه کار کردن با جارو، صداهای ناهنجاری خواهید شنید.خاموش شدن ناگهانی جارو برقی بوش بررسی کنید که آیا جاروبرقی شما حسگر گرما دارد یا خیر. این حسگر در اکثر جارو برقی های جدید وجود دارد و با خاموش کردن جارو، آن را در برابر گرمای بیش از اندازه و در نتیجه داغ شدن و سوختن موتور، محافظت خواهد کرد.

اگر جاروبرقی شما به طور ناگهانی خاموش شده است، در اولین اقدام آن را در وضعیت خاموش قرار داده و دو شاخه را از پریز برق جدا کنید. اتصالات برق را چک کرده، دو شاخه را بررسی کنید و از نبود هر گونه پارگی در سیم جارو مطمئن شوید. در بسیاری از موارد، داغ شدن موتور یا پر شدن کیسه و عدم عبور هوا از شیلنگ رابط، باعث خاموش شدن جارو می شود. برای روشن کردن مجدد جارو، حدود ۳۰ دقیقه صبر کنید.در صورت روشن نشدن و یا استشمام بوی سوختگی موتور از داخل جارو برقی بوش از وصل شدن مجدد دستگاه به برق خو داری کنید و برای استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات جارو برقی بوش با خدمات امداد تعمیرات در تماس باشید خدمات امداد تعمیرات با استفاده از پرسنل تعمیرات متخصص . داشتن قیمت های مناسب تعمیرات و همچنین خدمات استاندارد منتظر تماس شما برای خدمات می باشد.

آدرس ارتباطی ما

آدرس : آبادان،کوی قدس ایستگاه ۶ راسته منازل شرکت روبه روی بازارچه

موبایل : 09304984654

شماره واتساپ : 09307327975

ایمیل  : info[at]emdadtamerat[dot]ir

تعمیرگاه لوازم خانگی امداد تعمیرات

امداد تعمیرات یک سامانه هوشمند در زمینه ارائه خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی در ابادان و خرمشهر می باشد. این سامانه با کادری مجرب و دوره دیده به صورت کاملاً اختصاصی فقط در زمینه ارائه خدمات هوشمند در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما عزیزان است.

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی خود در شهر های آبادان و خرمهشر نمایید. تا در سریع ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس بگیرند.