تعمیر و خدمات جارو برقی فیلیپس
تعمیر جاروبرقی فیلیپس philips
 خدمات امداد تعمیرات متخصص در تعمیر جاروبرقی فیلیپس philips ارائه دهنده خدمات با کیفیت تعمیرات با ارائه  قطعات اصلی،تعمیر جاروبرقی خود را به تعمیرکار جاروبرقی متخصص و مطمئن بسپارید

تا بهترین نتیجه را بگیرید. متخصصان با سابقه شرکت خدمات امداد تعمیرات کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی  فیلیپس philips شما را با استفاده از قطعات فابریک و اصل شرکتی ،به سرعت و با بهینه ترین قیمت انجام می دهند . همچنین مشتریان خدمات امداد تعمیرات با دریافت کد اشتراک می توانند از تخفیف های ویژه شرکت بهرمند شوند.

خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی فیلیپس در خدمات امداد تعمیرات
تعویض و سرویس موتور جاروبرقی فیلیپس اصلی به همراه تعویض بلبرینگ سرویس و تعویض فیلتر به همراه تعویض ذغال های موتور سرویس برد و سیم کشی جارو برقی فیلیپس تعویض خرطومی،زانویی و پارویی فابریک فیلیپس تعویض و فروش کیسه های جاروبرقی یکبار مصرف معمولی و نانو و کیسه های فابریک فیلیپس .

مشکلات رایج در تعمیر جاروبرقی فیلیپس Philips

تعمیر جاروبرقی فیلیپس که بوی سوختگی می دهد
جاروبرقی در دما های بالا کار نمی کند، بنابراین اگر بوی سوختگی از جاروبرقی به مشامتان رسید، می تواند خطرناک باشد. حتما با احساس این بو بلافاصله جاروبرقی را خاموش کنید. در مرحله بعد با دقت کابل یا همان سیم روکش دار جاروبرقی را چک کنید تامشکلی در آن به وجود نیامده باشد.پریز دیواری، دو شاخه را چک کنید تا داغ نشده باشند.فیلتر مسدود شده یا کیسه ی بیش از حد پر شده می تواند فشار زیادی بر موتور اعمال کند، که این امر باعث گرم شدن بیش از حد موتور می شود و در بعضی مواقع باعث می شود بوی سوختگی ار جاروبرقی خارج شود. برای رفع این مشکل، کیسه را خالی کنید و فیلتر را تمیز یا تعویض کنید.

 

تعمیر جاروبرقی فیلیپس که مکش ندارد
اگر مکش جاروبرقی شما کاهش یافته است، اولین چیزی که باید چک کنید این است که کیسه جاروبرقی پر شده یا خیر. اگر پر شده،رفع این مشکل ساده است، به سادگی کیسه را تعویض کنید. فیلتر کثیف یا مسدود شده هم می تواند باعث مکش نداشتن جاروبرقی شود.گیر کردن موانع در داخل لوله ی جاروبرقی باعث کاهش قدرت دستگاه می شود. جاروبرقی را خاموش کنید، سیم آن را از برق بکشید و سر تا سر لوله و خرطومی دستگاه را برای وجود هر مانعی چک کنید.

همچنین قسمت برس چرخشی جاروبرقی  فیلیپس را هم برای وجود نداشتن مانع باید چک کنید سوراخ یا پارگی در خرطومی جاروبرقی شما به طور چشم گیری می تواند قدرتمکش جاروبرقی را کاهش دهد.

نکات مهم برای پیشگیری از تعمیر جاروبرقی فیلیپس 

از جاروبرقی در شرایطی استفاده کنید که برای آن ساخته شده است، به صورت معمول از جاروبرقی هایی که برای مصارف خانگی ساخته شده اند ، مصارف تجاری نکنید. از جاروبرقی در فضای باز استفاده نکنید ، مگر آنکه این مورد برای آن در نظر گرفته شده باشد.جاروبرقی را از نور مستقیم خورشید ، رطوبت ، منایع گرمایشی دور نگهدارید.  که از آن استفاده نمی کنید و یا هنگام نظافت آن را خاموش کنید و کابل آن را از برق جدا کنید.دستگاه و سیم برق را به طور منظم بازررسی کنید؛ در صورت آسیب دیدگی از آن استفاده نکنید.طفاً برای اطمینان یافتن از ایمنی کودکانتان، محتویات بسته بندی دستگاه را از دسترس آنها دور نگه دارید. (کیسه های پلاستیکی، کارتن ها و پلی استیرن هشدار: به کودکان اجازه ندهید با فویل درون

جعبه دستگاه بازی کنند؛ خطر خفگی وجود دارد!

تعمیر جاروبرقی فیلیپس philips در خدمات امداد تعمیرات
یا بهره گیری از تیم مهندسان و تعمیرکاران حرفه ای و آگاه در جاروبرقی فیلیپس 
استفاده از فنون های تجربی و آگاهی از علوم و تکنولوژی روز
بعنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی فیلیپس philips
کلیه خدمات سرویس جاروبرقی فیلیپس philips با قطعات فابریک و اصل شرکتی انجام می گردد.
اگر شما تجربه و تخصص کافی در زمینه تعمیر جاروبرقی را ندارید بهتر است به برای رعایت ایمنی

جاروبرقی خود وارد عمل نشوید .به دلیل اینکه دستگاه جاروبرقی با برق سروکار دارد میتواند خطر

آفرین باشد و یا دستکاری بدون تخصص موجب خرابی بیش تر آن شود .

آدرس ارتباطی ما

آدرس : آبادان،کوی قدس ایستگاه ۶ راسته منازل شرکت روبه روی بازارچه

موبایل : 09304984654

شماره واتساپ : 09307327975

ایمیل  : info[at]emdadtamerat[dot]ir

تعمیرگاه لوازم خانگی امداد تعمیرات

امداد تعمیرات یک سامانه هوشمند در زمینه ارائه خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی در ابادان و خرمشهر می باشد. این سامانه با کادری مجرب و دوره دیده به صورت کاملاً اختصاصی فقط در زمینه ارائه خدمات هوشمند در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما عزیزان است.

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی خود در شهر های آبادان و خرمهشر نمایید. تا در سریع ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس بگیرند.